Elektrodovolenka na Slovensku

Ako líder v oblasti elektromobility na Slovensku rozširujeme infraštruktúru nabíjacích staníc do obľúbených dovolenkových lokalít.

Tí, ktorí vyrážajú za dobrodružstvom alebo relaxom po celej krajine v elektrickom alebo plug-in hybridnom vozidle, tak môžu po novom nabiť svoje vozidlo aj na chatách v luxusnom alebo horskom štýle. V troch obľúbených ubytovacích zariadeniach na Slovensku pribudol wallbox Škoda iV, domáca nabíjacia stanica, vďaka ktorej sa cesta za elektrizujúcimi zážitkami stane ekologickejšou a ekonomickejšou.

Teraz ešte pohodlnejšie

Vo viacerých zariadeniach pribudli dostupné možnosti nabíjania

Stretnúť majiteľa elektrického vozidla nie je už ničím výnimočným. Uvedomujú si to aj rekreačné zariadenia, ktoré dbajú na kvalitné služby zákazníkom a prinášajú tak neustále novinky či vylepšenia. Wallbox Škoda iV sa pre majiteľov chát či iných rekreačných zariadení stáva skvelou investíciou a benefitom, ktorý im prináša nových zákazníkov.

Škoda wallboxy nájdete napríklad v rezorte Urbanove sestry v Čiernom Balogu, vo Woodparku vo Valčianskej doline alebo aj na zámku The Grand Vígľaš**** pri Zvolene.

Rozrastajúcu sa ponuku si môžete pozrieť na obľúbenom portáli hauzi.sk.

Wallbox Škoda iV aj u vás doma

Je to naozaj ľahké. Prevedieme vás celým procesom od overenia možnosti inštalácie, cez výber správneho wallboxu až po samotnú inštaláciu. Prvým krokom je jednoduchý online pre-check, ktorý overí základné dispozície.

Preverte si možnosť inštalácie Škoda iV wallboxu

Naše elektromobily

Škoda Enyaq iV

Naše prvé plne elektrické SUV je ako stvorené pre vašu rodinnú dovolenku.

Škoda Enyaq Coupé RS iV

Tento model predstavuje elektromobilitu v jej najelegantnejšej podobe.