ŠKODA Roadcasty #1 Natália Pažická

V 1. časti ŠKODA Roadcastov moderátor Michal Sabo vyspovedá ekoaktivistku Natáliu Pažickú a zistí, čo ju nabíja životom. Natália prezradí, vďaka akej skúsenosti sa začala venovať akoaktivimizmu a ako môžeme zlepšiť svet okolo nás. Taktiež sa dozviete, čo ju najviac zaujalo na plugin hybride ŠKODA OCTAVIA iV, na ktorom sa aj previezla.

ŠKODA Roadcasty #2 Samuel „Vedátor“ Kováčik

Hosťom druhého dielu Roadcastov bol teoretický fyzik Samuel Kováčik, tiež známy ako Vedátor. Vo videu sa dozviete, prečo sa rozhodol nahrávať vedátorský podcast a čo ho nabíja životom? To všetko o ňom zistil moderátor Michal Sabo.

ŠKODA Roadcasty #3 Drahomír Piok

V ďalšej časti ŠKODA Roadcastov si Michal Sabo pozval na palubu ŠKODA OCTAVIA Combi RS iV známeho autíčkára Draha Pioka. Zistil, čo ho nabíja životom, ako sa dostal k autám, a taktiež si spolu posvietili na mýty spojené s elektromobilitou.

ŠKODA Roadcasty #4 Monika Hilmerová & Jaromír Bekr

V štvrtej časti ŠKODA Roadcastov vyspovedal moderátor Michal Sabo známy manželský pár – Moniku Hilmerovú a Jara Bekra. Zisťoval, čo ich nabíja životom, aká bola Monikina prvá herecká úloha, ako vyzeral ich život počas uplynulého roka a aký bol návrat do práce.